Strona głowna

lista osob przyjetych do naszej szkoly

ALO


Nazwisko, imię
 v

 

1

Andrysiak, Paulina Karolina

x

2

Bartczak, Ewelina Izabela

x

3

Benzenati, Dalila

x

4

Bielecka, Aleksandra

x

5

Chodorowska, Kamila Łucja

x

6

Ciechomska, Kamila, Katarzyna

x

7

Domagała, Paulina Anna

x

8

Grabarczyk, Małgorzata

x

9

Graczyk, Lidia Zuzanna

x

10

Grzelak, Aleksandra Daria

x

11

Grzyb, Martyna Teresa

x

12

Grzyb, Paulina Kamila

x

13

Krawczyk, Patrycja

x

14

Łuczak, Diana, Julia

x

15

Matczak, Krystian Paweł

x

16

Matusiak, Klaudia Anna

x

17

Mielczarek, Karolina

x

18

Olczak, Paula Maria

x

19

Pałczyńska, Izabela

x

20

Pęczek, Szymon

x

Lp

Nazwisko, imię v

 

21

Pierzgalska, Katarzyna

x

22

Pietruszewska, Justyna Izabela

x

23

Popławski, Wojciech Patryk

x

24

Romanowska, Dominika

x

25

Sobola, Anna Edyta

x

26

Starzyńska, Aleksandra Alicja

x

27

Sulima, Karolina Anna

x

28

Wdowiak, Martyna Anna

x

29

Zaborowska, Julia Maria

x

30

Zduniak, Kinga Kamila

 

 

BLO

Lp

Nazwisko, imię v

 

1

Augustyniak, Agnieszka Karolina

x

2

Bednarek, Magdalena Maria

x

3

Chmielecka, Ewelina Aneta

x

4

Cichowski, Jakub, Antoni

x

5

Cieślak, Paulina

x

6

Gajda, Karolina Sara

x

7

Gmerek, Sebastian

x

8

Góra, Filip

x

9

Grabarczyk, Aleksandra Kamila

x

10

Grzybowska, Aleksandra Jadwiga

x

11

Jezierska, Żaneta

x

12

Kamiński, Mariusz Jakub

x

13

Kaźmierczak, Magdalena Klaudia

x

14

Kluska, Iwona Barbara

x

15

Kopka, Gabriela Aleksandra

x

16

Kowal, Małgorzata Katarzyna

x

17

Kupis, Natalia

x

18

Łęcka, Justyna

x

19

Majchrzak, Patrycja Karolina

x

20

Marciniak, Wiktoria Irena

x

Lp

Nazwisko, imię v

 

21

Milczarek, Magdalena Paulina

x

22

Nowakowska, Aleksandra Izabela

x

23

Nowakowski, Igor, Wojciech

x

24

Paciorek, Aneta Jolanta

x

25

Ratajczyk, Martyna Łucja

x

26

Starosta, Martyna, Patrycja

x

27

Stołowska, Milena Daria

x

28

Szenfeld, Kamila

x

29

Świątek, Weronika

 

 

DLO

Lp

Nazwisko, imię v

 

1

Anielak, Karolina Anna

x

2

Anielak, Klaudia

x

3

Bednarek, Anna

x

4

Błaszczyk, Natalia Ewa

x

5

Chojnacka, Patrycja, Agnieszka

x

6

Czajka, Paulina Natalia

x

7

Czarnecka, Zuzanna

x

8

Górski, Dominik Paweł

x

9

Grabarczyk, Bartosz Adrian

x

10

Graczyk, Szymon Piotr

x

11

Grubski, Filip Albert

x

12

Jóźwiak, Karolina

x

13

Kowalczyk, Aleksandra

x

14

Kowalczyk, Małgorzata Karolina

x

15

Maciejewska, Weronika Maria

x

16

Markiewicz, Łukasz

x

17

Matuszkiewicz, Magdalena

x

18

Modrzyński, Dawid

x

19

Rakowski, Mateusz Sławomir

x

20

Różycka, Aleksandra

x

Lp

Nazwisko, imię v

 

21

Stankowska, Karolina Wiktoria

x

22

Stasiak, Oliwia

x

23

Stasiak, Patryk Adrian

x

24

Stelmach, Joanna Kornelia

x

25

Szmigiel, Zuzanna Katarzyna

x

26

Wierzbowska, Adrianna Magdalena

x

27

Wiśniewski, Konrad Damian

x

28

Witaszek, Paulina Elżbieta

x

29

Zadrąg, Gabriela Hanna

 

 

TIN

Lp

Nazwisko, imię v

 

1

Andrzejczak, Dawid Patryk

x

2

Banasiak, Filip Piotr

x

3

Banasiak, Patryk Piotr

x

4

Bartniak, Kamil Krystian

x

5

Borowski, Wojciech Michał

x

6

Borucki, Dawid, Jarosław

x

7

Ciesielski, Adrian, Tomasz

x

8

Darulewski, Łukasz

x

9

Dobrosiński, Robert Piotr

x

10

Dziurdzia, Dawid

x

11

Frontczak, Sebastian

x

12

Janicki, Aleksander

x

13

Jóźwiak, Paweł

x

14

Kacprzak, Maciej

x

15

Karwacki, Łukasz, Mieczysław

x

16

Kłosiński, Mateusz Marek

x

17

Kondras, Kamil Marcin

x

18

Kopczyński, Krzysztof, Michał

x

19

Kostrzewski, Szymon

x

20

Kotasa, Aleksandra Nina

x

Lp

Nazwisko, imię v

 

21

Kowalski, Mateusz Michał

x

22

Krysztofiak, Krystian Przemysław

x

23

Kubiak, Natalia Magdalena

x

24

Łatkowski, Michał

x

25

Łukomski, Kamil Dominik

x

26

Maćczak, Konrad Sebastian

x

27

Majda, Piotr Paweł

x

28

Ochelski, Emil

x

29

Olczak, Patryk

x

30

Olczyk, Bartosz

x

31

Olejniczak, Anita Magdalena

x

32

Olejniczak, Olaf Arkadiusz

x

33

Pietrasz, Przemysław Eryk

x

34

Piotrowski, Jakub Piotr

x

35

Pisera, Piotr Ludwik

x

36

Skruch, Michał

x

37

Sobolewski, Krzysztof Kazimierz

x

38

Tatarowicz, Kacper Robert

x

39

Tomaszewski, Paweł Patryk

x

40

Tomes, Maciej

x

Lp

Nazwisko, imię v

 

41

Wawrzyniak, Damian

x

42

Woźniak, Marceli

x

43

Woźniak, Waldemar

x

44

Zieliński, Bartłomiej

 

 

TEL

Lp

Nazwisko, imię v

 

1

Dolat, Jan Paweł

x

2

Gałczyński, Marcin Łukasz

x

3

Głodek, Krystian Paweł

x

4

Godlewski, Mateusz

x

5

Poniszewski, Łukasz Krzysztof

x

6

Sobczak, Adrian

x

7

Wiktorski, Piotr Andrzej

x

8

Wróblewski, Krzysztof Adam

 

 

TEK

Lp

Nazwisko, imię v

 

1

Barylska, Daria

x

2

Bednarowicz, Grzegorz

x

3

Borkowska, Klaudia Marianna

x

4

Dałek, Damian

x

5

Domińczyk, Patrycja Angelika

x

6

Dygas, Daria

x

7

Grzywaczewska, Magdalena Maria

x

8

Kazimierska, Martyna Weronika

x

9

Kornacka, Patrycja

x

10

Kotarska, Natalia Małgorzata

x

11

Kowalska, Martyna Jolanta

x

12

Kowalski, Kamil Marcin

x

13

Kubiak, Żaneta Małgorzata

x

14

Mrozińska, Katarzyna

x

15

Osyf, Sandra

x

16

Otwinowski, Grzegorz Marek

x

17

Pietrzak , Adam Józef

x

18

Piotrowski, Konrad Jakub

x

19

Polit, Jolanta Urszula

x

20

Pysera, Natalia

x

Lp

Nazwisko, imię v

 

21

Radoszewski, Jakub Mateusz

x

22

Rosińska, Anna Katarzyna

x

23

Stajuda, Paulina

x

24

Stasiak, Michał Krystian

x

25

Stefańska, Paulina Anna

x

26

Stefański, Adrian Damian

x

27

Szkalej, Kuba Kacper

x

28

Urbaniak, Krystian

x

29

Wasiak, Szymon Kacper

x

30

Witczak, Jacek

 

 

 

lista osob zakwalifikowanych do naszej szkoly

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1ALO [pol-hist-obcy (wyb-wyb)]
II Liceum Ogólnokształcące (ZS im. J. Grodzkiej w Łęczycy)


Nazwisko, Imię  
Ajnzyhart, Anna Maria  
Andrysiak, Paulina Karolina  
Anielak, Karolina Anna  
Bartczak, Ewelina Izabela  
Bielecka, Aleksandra  
Chodorowska, Kamila Łucja  
Ciechomska, Kamila, Katarzyna  
Domagała, Paulina Anna  
Grabarczyk, Małgorzata  
Graczyk, Lidia Zuzanna  
Grzelak, Aleksandra Daria  
Grzyb, Martyna Teresa  
Krawczyk, Patrycja  
Łuczak, Diana, Julia  
Matusiak, Klaudia Anna  
Mielczarek, Karolina  
Olczak, Paula Maria  
Pałczyńska, Izabela  
Pęczek, Szymon  
Pierzgalska, Katarzyna  
Pietruszewska, Justyna Izabela  
Popławski, Wojciech Patryk  
Romanowska, Dominika  
Sobola, Anna Edyta  
Starzyńska, Aleksandra Alicja  
Sulima, Karolina Anna  
Wdowiak, Martyna Anna  
Zaborowska, Julia Maria  
Zduniak, Kinga Kamila  

 

 

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1BLO [mat-geogr-obcy (wyb-wyb)]
II Liceum Ogólnokształcące (ZS im. J. Grodzkiej w Łęczycy)


Nazwisko, Imię Punkty
Augustyniak, Agnieszka Karolina  
Bednarek, Magdalena Maria  
Bilicki, Michał  
Chmielecka, Ewelina Aneta  
Cichowski, Jakub, Antoni  
Cieślak, Paulina  
Gajda, Karolina Sara  
Gmerek, Sebastian  
Góra, Filip  
Grabarczyk, Aleksandra Kamila  
Grzybowska, Aleksandra Jadwiga  
Jezierska, Żaneta  
Kamiński, Mariusz Jakub  
Karwacki, Łukasz, Mieczysław  
Kaźmierczak, Magdalena Klaudia  
Kluska, Iwona Barbara  
Kopka, Gabriela Aleksandra  
Kowal, Małgorzata Katarzyna  
Kupis, Natalia  
Łęcka, Justyna  
Majchrzak, Patrycja Karolina  
Milczarek, Magdalena Paulina  
Nowakowska, Aleksandra Izabela  
Nowakowski, Igor, Wojciech  
Paciorek, Aneta Jolanta  
Ratajczyk, Martyna Łucja  
Starosta, Martyna, Patrycja  
Stołowska, Milena Daria  
Szenfeld, Kamila  
Świątek, Weronika  



 

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1DLO [chem-biol-obcy (wyb-wyb)]
II Liceum Ogólnokształcące (ZS im. J. Grodzkiej w Łęczycy)


Nazwisko, Imię Punkty
Anielak, Klaudia  
Bednarek, Anna  
Błaszczyk, Natalia Ewa  
Chabelski, Marcin Krzysztof  
Chojnacka, Patrycja, Agnieszka  
Czajka, Paulina Natalia  
Czarnecka, Zuzanna  
Górski, Dominik Paweł  
Grabarczyk, Bartosz Adrian  
Graczyk, Szymon Piotr  
Grubski, Filip Albert  
Jóźwiak, Karolina  
Kowalczyk, Aleksandra  
Kowalczyk, Małgorzata Karolina  
Kowalewska, Ewa  
Maciejewska, Weronika Maria  
Markiewicz, Łukasz  
Matuszkiewicz, Magdalena  
Modrzyński, Dawid  
Rakowski, Mateusz Sławomir  
Różycka, Aleksandra  
Stankowska, Karolina Wiktoria  
Stasiak, Oliwia  
Stasiak, Patryk Adrian  
Stelmach, Joanna Kornelia  
Szmigiel, Zuzanna Katarzyna  
Wierzbowska, Adrianna Magdalena  
Wiśniewski, Konrad Damian  
Witaszek, Paulina Elżbieta  
Zadrąg, Gabriela Hanna  



 

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1TEK [Technik ekonomista (wyb-wyb)]
Technikum Nr 2(ZS im. J. Grodzkiej) w Łęczycy 


Nazwisko, Imię Punkty
Bartosiak, Daria Emilia  
Barylska, Daria  
Bednarowicz, Grzegorz  
Borkowska, Klaudia Marianna  
Dałek, Damian  
Domińczyk, Patrycja Angelika  
Dygas, Daria  
Grzywaczewska, Magdalena Maria  
Kazimierska, Martyna Weronika  
Kornacka, Patrycja  
Kotarska, Natalia Małgorzata  
Kowalska, Martyna Jolanta  
Kubiak, Żaneta Małgorzata  
Mrozińska, Katarzyna  
Osyf, Sandra  
Otwinowski, Grzegorz Marek  
Pietrzak , Adam Józef  
Piotrowski, Konrad Jakub  
Polit, Jolanta Urszula  
Pysera, Natalia  
Radoszewski, Jakub Mateusz  
Rosińska, Anna Katarzyna  
Stajuda, Paulina  
Stasiak, Michał Krystian  
Stefańska, Paulina Anna  
Stefański, Adrian Damian  
Szkalej, Kuba Kacper  
Urbaniak, Krystian  
Wasiak, Szymon Kacper  
Witczak, Jacek  



 

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1TEL [Technik elektronik (wyb-wyb)]
Technikum Nr 2(ZS im. J. Grodzkiej) w Łęczycy 


Nazwisko, Imię Punkty
Dolat, Jan Paweł  
Głodek, Krystian Paweł  
Godlewski, Mateusz  
Kaczmarkiewicz, Piotr  
Kowalski, Kamil Marcin  
Poniszewski, Łukasz Krzysztof  
Wiktorski, Piotr Andrzej  
Wróblewski, Krzysztof Adam  



 

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1TInf [Technik informatyk (wyb-wyb)]
Technikum Nr 2(ZS im. J. Grodzkiej) w Łęczycy 


Nazwisko, Imię Punkty
Andrzejczak, Dawid Patryk  
Banasiak, Filip Piotr  
Banasiak, Patryk Piotr  
Bartniak, Kamil Krystian  
Borowski, Wojciech Michał  
Borucki, Dawid, Jarosław  
Ciesielski, Adrian, Tomasz  
Dziurdzia, Dawid  
Frontczak, Sebastian  
Janicki, Aleksander  
Jóźwiak, Paweł  
Kacprzak, Maciej  
Kłosiński, Mateusz Marek  
Kondras, Kamil Marcin  
Kopczyński, Krzysztof, Michał  
Kostrzewski, Szymon  
Kowalski, Mateusz Michał  
Krysztofiak, Krystian Przemysław  
Kubiak, Natalia Magdalena  
Łatkowski, Michał  
Łukomski, Kamil Dominik  
Maćczak, Konrad Sebastian  
Ochelski, Emil  
Olczak, Patryk  
Olczyk, Bartosz  
Olejniczak, Olaf Arkadiusz  
Pietrasz, Przemysław Eryk  
Piotrowski, Jakub Piotr  
Pisera, Piotr Ludwik  
Skruch, Michał  
Sobolewski, Krzysztof Kazimierz  
Tatarowicz, Kacper Robert  
Tomaszewski, Paweł Patryk  
Wawrzyniak, Damian  
Woźniak, Marceli  
Woźniak, Waldemar  
Zieliński, Bartłomiej  

III MIEJSCE ELEKTRONIKÓW W FINALE SZKOLNEJ LIGI ELEKTRYKI

Drużyna w składzie:
Damian Balcerzak kl III TEiE
Radosław Mrugała kl II TIE
Adam Przeradzki kl III TEiE
Mateusz Wilkowski kl III TEiE
reprezentująca ZS im. J. Grodzkiej zajęła III miejsce w klasyfikacji drużynowej w finale konkursu Szkolna Liga Elektryki. W konkursie uczestniczyli uczniowie ze szkół województwa łódzkiego kształcących w zawodach: technik elektryk, technik elektronik i pokrewnych. 
W I części zawodów finałowych uczniowie rozwiązywali zadania testowe z zakresu elektrotechniki. W II części rywalizowały zespoły z sześciu szkół z najwyższą punktacją reprezentowane przez dwóch zawodników, którzy uzyskali najwyższą punktację po części testowej Ich zadaniem było rozwiązanie w formie projektowej i laboratoryjnej. problemu technicznego z zakresu montażu układów stycznikowo przekaźnikowych. W tej części finału naszą szkołę reprezentowali Adam Przeradzki i Mateusz Wilkowski. 
Wysoka lokata drużyny to efekt wyrównanego poziomu jaki reprezentowali wszyscy jej członkowie. Na szczególne wyróżnienie zasługują uczniowie, którzy wykonywali praktyczne zadanie montażowe. Musieli się zmierzyć nie tylko z trudnym zadaniem projektowym, ale również z obsługą sprzętu, którego wcześniej nie obsługiwali.

"GRODZKA" BRĄZOWYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W SZTAFETACH SZWEDZKICH

Kolejny sukces uczniów z ZS im. Jadwigi Grodzkiej!!! We wtorek 10 czerwca na stadionie AZS w Łodzi rozegrano Finał Wojewódzki w biegach sztafetowych 4 x 100 m i 4 x 100-200-300-400 m (sztafeta szwedzka). Wyśmienicie zaprezentowali się Nasi chłopcy, którzy jako jedyni reprezentowali powiat łęczycki. Reprezentanci z " Grodzkiej" wystartowali w kategorii sztafet szwedzkich i po zaciętej walce zajęli 3. miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. 
Sztafeta z ZS im. J. Grodzkiej w składzie Kacper Kupis ( klasa 1 Technikum Ekonomiczne, 100m), Tomasz Kolasa ( klasa 1 Technikum Informatyczne 200m), Mateusz Misiak ( klasa 2 Technikum Informatyczne 300m), Mateusz Kamiński ( klasa 2 " mundurowa" 400m), zakwalifikowała się na Mistrzostwa Polski w biegach sztafetowych, które odbędą się 15 czerwca również w Łodzi. TRZYMAMY KCIUKI!
Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy.

 

INEZ OLCZAK W ŁÓDZKICH WIADOMOŚCIACH DNIA

5 czerwca odbył się IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Rosyjskiej. Baaardzo gratulujemy Inez Olczak zajęcia 3.miejsca w kategorii solistów! Wart nadmienienia jest fakt, iż Inez nigdy nie uczyła się języka rosyjskiego, a w przygotowaniu do festiwalu nieocenioną pomocą służyli Inez panowie Maciej Kazimierski oraz Sylwester Jędruszkiewicz.

https://www.youtube.com/watch?v=xOuOFStUGYM&feature=youtu.be